Op dit moment kun je 2.615.940 producten vergelijken

MaxxPet Krabpaal Juul XXL – Beige – 100 x 60 x 170 cm

Kleur

Beige

Materiaal

Sisal

Aantal ligplekken

6 of meer

Verpakkingsinhoud

1x kattenkrabpaal als kit voor zelfmontageMontagehandleiding met afbeeldingen

Wasbaar

Ja

Type dier

Kat

Product lengte

170 cm

Product breedte

100 cm

Product hoogte

170 cm

Product gewicht

70 kg

Aantal niveaus

6

Gewicht

70 kg

Hoogte instelbaar

Nee

Inclusief hangmat

Ja

Met huisje

Ja

Uitneembaar kussen

Ja

EAN

5404022203299

Categorieën

Dieren Katten Krabpalen Krabmeubelen

Hoogte krabpaal

Groot: 150 cm tot 180 cm

Aantal katten

Meerdere katten

Laatste prijs update: december 7, 2023 11:26 am Meer informatie
SKU: 9200000109885442 Categorie:
Uw recensie toevoegen

Uw kat zal dol zijn op deze mooie en praktische kattenkrabpaal. De krabpaal biedt uitstekende mogelijkheden om te spelen, om de klauwtjes te scherpen of om als verstopplaats te dienen. Uw tijger kan zich onder de trap verstoppen en tot rust komen. Op de eerste verdieping, via de trap bevindt zich een groot uitkijkplatofrm. De iets hoger aangebrachte ligkommen zijn uitermate geschikt om te luieren. Na de ruime tweede verdieping, waarop uw kat zich lekker kan uitrekken, loopt de krabpaal verder omhoog naar een koker en uiteindelijk naar het bovenste uitkijkplatform op een hoogte van 170 cm. Van daaruit kan de kat ontspannen de gehele ruimte overzien. Uw viervoeter kan aan de duurzame Mixed kolommen, bestaande uit een combinatie van pluche en sisal, zijn klauwtjes scherpen. Al met al – een zeer uitgebreide krabpaal, die zeer weinig plaats inneemt, maar waarbij alle kattenwensen worden vervuld. De paal is dan ook zeer stevig en geschikt voor grote katten.

Bijzonderheden:

Vele mogelijkheden om te spelen en te knuffelen.

Prachtige uitkijkplaatsen.

Mooie knuffelgrot en koker.

De ligkommen nodigen de kat uit om zich erin te nestelen.

Inclusief trap.

Duurzame combinatie van pluche en sisal.

Technische gegevens:

Totale afmetingen (LxBxH): 100 x 60 x 170 cm

Bodemplaat en verdiepingen (LxBxH): 100 x 60 x 4 cm

Sisalkolommen: ong. Ø 15 cm

Gewicht: 70 kg

Materiaal: spaanplaat, sisal, pluche, textielsamenstelling: 100% polyester

De verpakking bevat:

1x kattenkrabpaal als kit voor zelfmontage

Montagehandleiding met afbeeldingen

MaxxTools heeft 5 huismerken graag stellen we ze kort aan je voor:

Onder MaxxHome vind je verschillende producten terug zoals; prullenbakken, insectendoders, elektrische verwarmingen, keuken accessoires en zo veel meer.

MaxxGarden is het broertje van MaxxHome dat je verder helpt met alles wat je in de tuin nodig hebt. Van partytenten, verfraaiing tot luxueuze loungesets.

MaxxPet is ons dieren speciaalmerk waar je onder meer kattenkrabpalen, hondenbenches maar ook bijvoorbeeld trimtafels kunt vinden.

MaxxToys helpt je graag verder met speelgoed zoals knuffelberen maar ook bijvoorbeeld basketbalstandaards of pingpongtafels.

En dan heb je nog ons oudste merk onder de huismerken, Maxx.

Onder Maxx vind je alles terug van gereedschappen tot gereedschapwagens en zo ook onze eigen kettingzagen en andere gereedschappen.

Kortom; de beste producten, voldoende aanbod en voor ieder wat wils met oog voor kwaliteit!

MaxxPet Krabpaal Juul XXL – Beige – 100 x 60 x 170 cm
MaxxPet Krabpaal Juul XXL – Beige – 100 x 60 x 170 cm
Mangroove.nl
Logo