Op dit moment kun je 2.615.940 producten vergelijken

Leven met intensiteit

26.95

Taal

Nederlands

Bindwijze

Paperback

Oorspronkelijke releasedatum

21 november 2019

Aantal paginas

425

Illustraties

Nee

Hoofdauteur

Susan Daniels

Tweede Auteur

Michael M. Piechowski

Hoofdredacteur

Susan Daniels

Tweede Redacteur

Michael M. Piechowski

Co Redacteur

Roland Louwerse

Hoofduitgeverij

Novilo

Eerste Vertaler

Gary P. Vos

Co Vertalers

Gary P. Vos

Editie

1

Gewicht

685 g

Product breedte

152 mm

Product hoogte

27 mm

Product lengte

230 mm

Studieboek

Ja

Verpakking breedte

152 mm

Verpakking hoogte

27 mm

Verpakking lengte

230 mm

EAN

9789081916769

Categorieën

Onderwijs & Didactiek Boeken

Boek ebook of luisterboek

Boek

Studieboek of algemeen

Algemene boeken

Laatste prijs update: november 29, 2023 9:26 pm Meer informatie
Uw recensie toevoegen

Wat als iemand ‘te veel’ is voor zijn of haar omgeving of zichzelf? Te slim, te beweeglijk, te emotioneel, zich te veel laat meeslepen door wat hij ziet of hoort, en/of een overactieve verbeelding heeft? Dat kan belastend zijn en tot frustraties of zelfs (psycho)neuroses leiden.
De hoofdstukken in dit boek laten aan de hand van de theorie van positieve desintegratie van Kazimierz Dabrowski zien dat dit uitingen van een bijzondere aanleg en begaafdheid kunnen zijn. De auteurs leren ouders, verzorgers, leraren en andere professionals om deze signalen te herkennen en hierop hun begeleiding af te stemmen om individuen met deze en andere talenten te helpen hun potentieel te ontplooien.
Dabrowski’s concepten van de hyperprikkelbaarheden en positieve desintegratie zijn behulpzaam bij het begrijpen van de gedragingen van sommige begaafde kinderen en volwassenen die anders onverklaarbaar zouden schijnen.
Steven I. Pfeiffer, Ph.D., ABPP hoogleraar en directeur klinische training, Florida State University
Een gedetailleerd en waardevol perspectief op intensiteit in alle levensstadia. De hoofdstukken over de adolescentie zouden verplicht leesvoer voor ouders, leraren en counselors moeten zijn.
Prof. dr. Miraca U.M. Gross, directeur, Gifted education research, resources and information centre (gerric), Universiteit van New South Wales, Sydney, Australië

Leven met intensiteit
Leven met intensiteit
Mangroove.nl
Logo